poniedziałek, 04 maj 2026 09:04
Apel upamiętniający rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Apel upamiętniający rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Była to wyjątkowa chwila refleksji nad historią naszej Ojczyzny oraz wartościami, które od pokoleń jednoczą Polaków. Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali część artystyczną, w której nie zabrakło patriotycznych pieśni.

Apel został przygotowany przez panią Agnieszkę Czyżyk. Dziękujemy za przygotowanie uroczystości upamiętniającej to ważne wydarzenie w historii Polski