Była to wyjątkowa chwila refleksji nad historią naszej Ojczyzny oraz wartościami, które od pokoleń jednoczą Polaków. Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali część artystyczną, w której nie zabrakło patriotycznych pieśni.
Apel został przygotowany przez panią Agnieszkę Czyżyk. Dziękujemy za przygotowanie uroczystości upamiętniającej to ważne wydarzenie w historii Polski

