12 marca uczniowie klasy drugiej i trzeciej świętowali DZIEŃ MATEMATYKI. 🔢
Dzieci miały okazję zmierzyć się z różnorodnymi zagadnieniami matematycznymi w formie zagadek, łamigłówek, gier i zadań z elementami ruchu.
Podczas wspólnych zabaw, przygotowanych przez p. Jolantę Gowin, przekonały się, że "królowa nauk" może być fascynująca i przystępna dla każdego. 😊

