wtorek, 17 luty 2026 07:25
Bezpieczeństwo w sieci👮‍♀🔒
Bezpieczeństwo w sieci👮‍♀🔒

Dziś nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej lekcji multimedialnej dotyczącej bezpieczeństwa w sieci. O zagrożeniach w Internecie oraz ochronie danych osobowych opowiedzieli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żurominie. Bardzo dziękujemy za cenne rady i wskazówki, jak poruszać się bezpiecznie w sieci.

W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie kl.2-3 poznały bajkę o Netku, która w przystępny i angażujący sposób uczy 10 kluczowych zasad bezpieczeństwa, online.
Swoją wiedzę mogły sprawdzić i utrwalić podczas quizu, który dotyczył tej tematyki.