Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pani dyrektor życzyła wszystkim zgromadzonym zdrowia, radości, odpoczynku od codziennych obowiązków oraz chwil spędzonych w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia. Część artystyczną przygotowała pani Barbara Korpusik wraz z panią Magdaleną Mendowską. Po jasełkach wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami spotkali się na wspólnej wigilii na sali gimnastycznej. To był cudowny i radosny czas.
piątek, 19 grudzień 2025 17:24
Jasełka💫🎄
Dziś w naszej szkole odbyły się jasełka połączone z wigilią szkolną. Uroczysty apel poświęcony był wydarzeniu sprzed ponad dwóch tysięcy lat - narodzinom Dzieciątka Jezus.
Galeria
View the embedded image gallery online at:
https://www.sp-poniatowo.pl/index.php/aktualnosci/item/54-jaselka#sigProId8d0e51d89f
https://www.sp-poniatowo.pl/index.php/aktualnosci/item/54-jaselka#sigProId8d0e51d89f

