piątek, 28 listopad 2025 17:21
Pieczenie pierników ✨
Pieczenie pierników ✨

Dzisiejsza akcja pieczenia pierników w Szkole Podstawowej w Poniatowie przeszła już do historii.

Było tak, jak lubimy: gwarno i radośne, a cała nasza szkoła tętniła życiem. Rozpoczęliśmy od przygotowania pierników, następnie rozświetliliśmy choinkę na placu przed budynkiem szkoły, wspólnie napisaliśmy list do św. Mikołaja. Nasi uczniowie wzięli także udział w quizie świątecznym oraz karaoke, a na zakończenie Pani Marta Wiadrowska oczarowała wszystkich swoim pięknym głosem. W naszych akcjach towarzyszyli nam szczudlarze: Bałwanek i Pierniczek. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę: Koła Gospodyń Wiejskich „Wianki” za pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia, Pana Przemysława Tomczaka za wykonanie i ofiarowanie szkole pięknej, metalowej choinki, Pani Doroty Budki za choinki, a Panu Zbyszkowi Marchlewiczowi za ich transport. Bardzo dziękujemy Burmistrzowi Gminy i Miasta Żuromin - Panu Michałowi Bodenszacowi za wspólną, świetną zabawę i wspieranie naszych szkolnych inicjatyw. Dziękujemy gościom, rodzicom i uczniom, że byliście z nami